Amazon Court - River City Prague   Animals    
     
           
Line
Domu Lokalita Dopravni Spojeni Vnitřní Prostředí Flexibilni Prostory Specifikace  
 
   
 

Domu Ocekávejte více

Co žádat od prvotřídního pracovního prostředí ve 21. století?
Očekávejte flexibilní kanceláře s vynikajícím přístupem denního světla, jejichž nedílnou součástí je i kompletní sociální zázemí a služby. Očekávejte čerstvý vzduch, krásný výhled do zeleně a vodní prvky v proskleném atriu.

Očekávejte více
Čeká vás pracovní prostředí v úchvatné sedmipodlažní budově, která je v prvotřídní lokalitě a tvoří dominantu nábřeží. Budova, která je šetrná k životnímu prostředí a energeticky úsporná díky přirozenému nízkonákladovému a efektivnímu systému výměny vzduchu. Vysoká úroveň technologií budovy Amazon Court odpovídá vysokému standardu v již existujících kancelářských budovách komplexu River City Prague, které mohou směle konkurovat jakékoliv kancelářské budově po celém světě.

 
     
     
 
   
 

Lokalita River City Prague

Areál RIVER CITY PRAGUE představuje významnou urbanistickou oblast v Praze. Území Karlína tu bylo rozšířeno až k nábřeží a obohaceno o zelenou promenádu podél řeky, která zároveň slouží jako protipovodňová ochrana. RIVER CITY PRAGUE vytváří na ploše 4 hektarů ucelené residenční a pracovní prostředí, v němž se snoubí funkce kancelářských a obchodních ploch s nabídkou hotelu, restaurací a garáží, a to vše na břehu řeky obklopeném vzrostlými stromy a zelení. V RIVER CITY PRAGUE je také dostatek míst k procházkám i k posezení, jejichž atmosféru umocňuje přítomnost řeky.

RIVER CITY PRAGUE
Danube House   19 800 m² kancelářských ploch a dalších 1200 m² kaváren, restaurací a služeb, 253 míst k parkování v podzemních garážích, dokončeno v červnu 2003.
Nile House   17 650 m² kancelářských ploch a dalších 1700 m² obchodů, 251 míst k parkování v podzemních garážích,
dokončeno v srpnu 2005.
Amazon Court   19 800 m² kancelářských ploch a 2200 m² obchodů a služeb, 254 míst k parkování v podzemních garážích.
Hotel   210 pokojů, výhled na řeku a 85 míst k parkování v podzemních garážích.
Yukon Residence &
River City Residence
  2 bytové budovy, každá 70 bytů.

RIVER CITY PRAGUE poskytuje širokou nabídku služeb včetně tří restaurací (každá z nich nabízí pokrmy odlišné kuchyně, přičemž dvě jsou samoobslužné), kavárny, pobočky České pošty, bankomatu, prodejny novin a tabáku, květinářství, čistírny a provozovny fyzioterapeutických a masážních služeb.

 
     
 
     
 
   
 

Dopravni Spojeni Výborné dopravní spojení

Výborná dostupnost

Amazon Court se nachází v těsné blízkosti významných dopravních tepen a je tak ideálním místem pro Vaše podnikání. Budova je díky svému umístění výborně dostupná autem i veřejnou dopravou. Nachází se nedaleko Wilsonovy třídy (součást městského okruhu) umožňující rychlé spojení s mezinárodním letištěm Praha – Ruzyně i všemi důležitými dálničními tahy. V bezprostřední blízkosti se nacházejí stanice dvou tras metra (Křižíkova a Florenc). Na tramvajovou zastávku linek 8 a 24 na Karlínském náměstí se dostanete za pouhé 3 minuty chůze. Centrum města (Náměstí Republiky) je vzdáleno 7 minut jízdy tramvají. V těsné blízkosti také najdete celou řadu restaurací, které vám v polední přestávce nabídnou speciality české i mezinárodní kuchyně.

Jedinečná lokalita
RIVER CITY PRAGUE je atraktivní díky jedinečnému umístění v blízkosti městského centra a přitom v atraktivní lokalitě u řeky. RIVER CITY PRAGUE přináší nový systém řešení logistiky automobilové dopravy v rámci celého komplexu užitím podzemních komunikací. Nadzemní komunikace proto zůstávají volné pro pěší a vozy zásobování. Lávka pro chodce propojuje Rohanské nábřeží s původní zástavbou Karlína.

Parkování
Ve dvou podzemních podlažích je k dispozici 254 parkovacích míst.

 
     
 
     
 
   
 

Vnitřní Prostředí Čerstvý vzduch kolem vás

Konstrukční technologie Amazon Court maximálně zohledňují životní prostředí, byly ověřeny v praxi a jejich základní myšlenkou je snížení energetické spotřeby a minimalizace nutnosti údržby. Cílem je zajistit nízké provozní náklady objektu. Nájemci tímto způsobem ušetří značné částky za spotřebu energie v porovnání s běžnými kancelářskými budovami.

Unikátní je i systém výměny vzduchu v budově. Vzduch je nasáván prostřednictvím zvláštních sacích věží orientovaných k řece. Poté je vzduch upraven ve speciálním zařízení v podzemí a přiveden potrubím do různých podlaží.

Díky tomuto systému regulace se vzduch v prostorách vymění 3krát až 4krát za hodinu i za plného obsazení budovy. Čerstvého vzduchu je tak přiváděno podstatně více než u klasických systémů klimatizace, které za tuto dobu vymění vzduch většinou jen 1,4krát.

V oknech jsou použita skla s ochranou proti slunečnímu záření, jež účinně snižují jeho tepelný dopad. Atrium umožňuje přístup značného množství denního světla a přispívá tak k výborným a přirozeným světelným podmínkám v celé budově.

 
     
 
     
 
   
 

Flexibilni Prostory Flexibilní prostor pro každého

Možnost rozdělit plochu podlaží podle přání nájemců

Jednotky od 250 m²
Více než 3000 m² na jednom podlaží

 

 

Amazon Court přináší do Prahy nový sofistikovaný a nezaměnitelný charakter kancelářského komplexu a otevírá Vám dveře do prostor stvořených pro ideální kancelář 21. století. Máte možnost pracovat v prvotřídním podnikatelském prostředí. Amazon Court nabízí technologie šetrné k životnímu prostředí, architekturu, která si vysloužila ocenění v soutěžích a nízké provozní náklady. Amazon Court tak coby součást River City Prague oživuje nádhernou lokalitu Karlína.

Zvolíte-li si Amazon Court za své sídlo, zařadíte se mezi špičkové společnosti, které zohledňují kritéria ekonomická, sociální a enviromentální ve svém profesionálním fungování. Buďte v čele.

Dívejte se do budoucna. Zvolte si Amazon Court.

 
     
 
     
 
   
 

Technické specifikace

Vybavení interiéru a služby

Zdvojená podlaha ve všech kancelářích (umožňuje snadnou instalaci IT a telefonní kabeláže i během doby nájmu)

Otevíratelná okna
Systém přístupových karet do kanceláří a parkoviště
8 výtahů ve 4 jádrech – každé jádro má dva výtahy (osobní/nákladní)
Systém požárních hlásičů po celé budově
Systém samočinných hasících zařízení ve všech poschodích
Možnost telekomunikačního spojení optickými kabely nebo bezdrátovou technologií
Kamenná a teraco dlažba ve společných prostorách
Zelené rostliny a vodní prvky uvnitř budovy
Keramická dlažba a obklad na toaletách
Bezpečnostní kamerový systém ve společných prostorách, napojený na bezpečnostní službu
TV anténa pro pozemní i satelitní vysílání
UPS (zabezpečení nepřetržité dodávky energií pro bezpečnostní funkce budovy)

Dieselové generátory pro podporu protipožárních i bezpečnostních systémů budovy a navíc pokrývající dodávky až 80 % vlastní spotřeby
elektrické energie nájemců

 

 

 
Ohleduplnost k životnímu prostředí

Použité materiály byly vybrány s cílem vyloučit jakýkoliv negativní vliv na životní prostředí. Kde to bylo možné, jsou použity pouze materiály bez chlorofluorovodíků (CFC) a v žádné části budovy se nepracuje s dřevem z tropických pralesů. Budova byla navržena s ohledem na maximální efektivitu využití energií a i ostatních vstupů.

 
     
 
     
 

   
 

O Nás Závazek společnosti CA Immo

Společnost CA Immo se specializuje na kancelářské nemovitosti v hlavních městech střední Evropy. Je kótovaná na vídeňské burze cenných papírů v rámci indexu ATX a pokrývá všechny činnosti v rámci komerčních realit včetně pronájmu a developmentu komerčních nemovitostí s využitím svých expertních znalostí. CA Immo byla založena v roce 1987 a v současné době řídí aktiva ve výši přibližně 3,6 miliard eur v Německu, Rakousku a ve východní Evropě.

Pro více informací navštivte: www.caimmo.com

caimmo
 
     
 
     
 
   
 

Kontaktujte Nas

Developer
CA Immo Real Estate Management
Czech Republic s.r.o.
Karolinská 661/4, 186 00 Prague 8
Czech Republic
T: +420-233 109 310
F: +420-233 109 311
E: office@caimmo.cz
www.caimmo.com
  Kontakty pro zájemce o pronájem
Cushman & Wakefield s.r.o
Na Prikope 1
110 00 Praha 1
T: +420-234 603 603
F: +420-233 603 604
www.cushmanwakefield.com